Створення та редагування ставок податків для різних товарів в ПРРО – Головне управління ДПС в Одеській області

Дата: 20.06.2024 11:00

Фото без описуГоловне управління ДПС в Одеській області інформує, що керування ставками податків і зборів здійснюється у довіднику «Ставки податків і зборів», який відображається у вигляді таблиці із зазначенням параметрів ставок:

«Код» – порядковий номер запису у довіднику, значення повинно бути унікальним для кожного запису довідника;      «Назва податку/збору» – назва податку («ПДВ», «Акцизний податок»);

«Ставка» – відсоткове значення податку;

«Літера» – літерне значення податку. Для ставок податків певна літера може бути присвоєна лише один раз. Дублювання літер у кількох записах довідника не допускається.

Відсоткове та літерне значення податку, встановлене для певної номенклатурної позиції, відображається в розрахунковому документі.