Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету

Дата: 25.06.2024 16:40

Фото без опису25.06.2024 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Доброславської селищної ради під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія ЧОРНІЯ.

На засіданні комісії були розглянуті наступні питання:

- встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування;

- надання дозволу на вчинення правочинів, а саме: на відчуження транспортних засобів, де співвласниками є неповнолітні діти;

- надання дозволу на вчинення правочину, а саме: на укладання договору міни (обміну) 1/3 частини квартири, яка належить малолітній дитині;

- неналежне виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до своїх малолітніх дітей.

Під час розгляду питань порядку денного, члени  комісії брали активну участь у  їх обговоренні, кожен мав змогу висловити свою думку та внести свої пропозиції.

За результатами засідання комісії прийняті відповідні рішення, які в подальшому будуть затверджені на засіданні виконавчого комітету селищної ради.