Вебінар «Анатомія стресу та керування гострим і хронічним стресом на робочому місці»

Дата: 26.06.2024 14:30

Фото без описуЗапрошує Вас взяти участь у вебінарі «Анатомія стресу та керування гострим і хронічним стресом на робочому місці»

Сучасний робочий ритм часто супроводжується високим рівнем стресу, що негативно впливає на продуктивність та загальне здоров’я. Розуміння анатомії стресу та вміння керувати ним є ключовими навичками для підтримання балансу та ефективної роботи.

На нашому вебінарі «Анатомія стресу та керування гострим і хронічним стресом на робочому місці» ми говоритимемо:

• Що таке стрес: фізіологічні та психологічні аспекти
  • Ознаки та симптоми стресу на робочому місці
  • Методи управління гострим стресом
  • Практичні поради для підтримки ментального та фізичного здоров’я
  • Емоційне вигорання

27 червня о 13:00

Спікери нашого заходу:

Руслана ОМЕЛЯНЧУК – регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоровʼя Ти Як?

Альона БУТОВА – психологиня Міжнародного комітету порятунку із 10річним досвідом практики.

Наталя НЕКРАСОВА – завідувач сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності в Миколаївській області.

Долучайтеся до нашого вебінару, щоб отримати цінні знання та практичні інструменти для управління стресом та покращення якості життя на роботі.

За посиланням:

Участь у заході є безкоштовною.