Відділом взято участь в онлайн-нараді на тему: «Міжвідомча та міжпрофесійна взаємодія у підтримці ветеранів війни та членів їх сімей у громаді»

Дата: 26.06.2024 16:00

Фото без опису26 червня 2024 року відділом соціального захисту населення Доброславської селищної ради спільно з каталогом відкритих заходів програми «U-LEAD з Європою» взято участь в онлайн-нараді на тему: «Міжвідомча та міжпрофесійна взаємодія у підтримці ветеранів війни та членів їх сімей у громаді».

Опис заходу: особливість міжвідомчої та міжпрофесійної взаємодії у роботі з ветеранами війни та членами їх сімей в територіальній громаді; алгоритм дій щодо планування роботи з ветеранами війни та членами їх сімей; ознайомлення з інструментами залучення надавачів послуг до міжвідомчої підтримки.