Обмін досвідом – запорука успішного розвитку громад: Доброславська громада підписала меморандум про співпрацю з Теплодарською громадою

Дата: 21.06.2024 11:10

Фото без описуСьогодні голова громади Людмила Прокопечко разом з делегацією відвідали місто Теплодар.

Розпочався візит із відвідування Алеї Слави на кладовищі. Вшанували квітами світлу пам'ять загиблих воїнів.

Далі, в міській раді зібралися за круглим столом, де ближче познайомилися з колегами, поділилися досвідом у різних сферах.

Зустріч завершилася дружнім спілкуванням та, не менше знаковою подією - підписанням Меморандуму, який відсьогодні стане першим кроком у співпраці між громадами.