В Доброславській громаді відбувся щорічний захід "Зліт талантів"

Дата: 21.06.2024 19:00

Фото без описуЩорічний захід "Зліт талантів " відбувся сьогодні в Доброславській громаді. 37 учнів ЗЗСО, школи мистецтв, Центру культури, мистецтва та розвитку здібностей, дитячо-юнацької спортивної школи та 33 вчителів, викладачів та тренерів за підсумками 2023/2024 навчального року отримали подяки Доброславського селищного голови Людмили Прокопечко та цінні подарунки. Традиційно грошовими нагородами були відзначені 2 золотих та 2 срібних медалістів, а також 12 випускників 9 класів, які отримали свідоцтва з відзнакою.

Приємним моментом зустрічі стало відео привітання наших захисників з 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу та виступ гурту "4.5.0".

Ми неймовірно пишаємося нашими талановитими учнями, нашими педагогами - справжніми професіоналами , які вміють розпізнати іскорку таланту та запалити жагу до знань в дитячих серцях. Ми безмежно вдячні батькам, які виплекали ті паростки обдарованості, що дали перші сходи в їхніх дітях.

Вітаємо усіх! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!