Активно розвиваємо міжмуніципальне співробітництво та зміцнюємо партнерські відносини: підписано черговий меморандум про співпрацю

Дата: 21.06.2024 22:30

Фото без описуДоброславську громаду відвідала Глобинська міська територіальна громада. Під час візиту гості мали можливість ознайомитися з досягненнями та планами нашої громади, обмінятися досвідом і обговорити перспективи спільного розвитку.

Цей візит став чудовою нагодою для зміцнення дружніх відносин між нашими громадами. Під час зустрічі було підписано Меморандум про партнерство, який відкриває нові можливості для співпраці у різних сферах – таких як економіка, культура, освіта та соціальна підтримка.