Відбувся останній – четвертий тренінг в рамках Школи молодіжних рад проєкту "Активна молодь – сильна громада"

Дата: 27.06.2024 14:00

Фото без описуВчора у Доброславській громаді відбувся останній – четвертий тренінг "Аналіз проблемних питань у реалізації молодіжної політики в громаді та практичні інструменти їх вирішення" в рамках Школи молодіжних рад проєкту "Активна молодь – сильна громада" за підтримки ГО "Центр політичних студій" та USAID "Говерла".

Усі учасники отримали сертифікати про проходження навчання, але найголовніше – отримали корисні та важливі знання для створення Молодіжної ради та дієвих рішень і кроків у сфері молодіжної політики .

Приємно, що сертифікати учасникам вручила особисто голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко, а ще привітала усіх і запросила на цікавий захід – діалог з молоддю "З майбутнім про майбутнє" 6 липня.

Наступним етапом проєкту "Активна молодь – сильна громада" стане затвердження Положення про Молодіжну раду.