Як говорити з дітьми різного віку про війну? (Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?")

Дата: 28.06.2024 12:00

Фото без описуДіти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.

Уже зрозуміло, до чого ми ведемо.

Надважливе завдання дорослих зараз — дбати не лише про фізичну безпеку дітей, а й про психологічну також. Знаходити пояснення та слова підтримки.

Тож даємо підказку від психологині Світлани Ройз, що і як можна говорити про війну дітям різного віку та пояснюємо чому — у каруселі ➡️

Хоч універсальних фраз та реакцій, на жаль, не існує, для дитини найважливіше пам’ятати, що ми в неї є. Відчувати нашу підтримку та турботу.

Війна — велика, болісна частина нашого життя та життя наших дітей. Але в житті дитини мають бути й інші теми, пов'язані з радістю, розвагами, розвитком та творчістю. Пам’ятай про це.

Та не забувай піклуватися про себе, щоб мати змогу дбати про своїх дітей 🤲

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису