Запрошення на вебінар "Продажі без "впарювання" – як закривати угоди екологічно і з задоволенням" 11.07.2024 о 14:00

Дата: 02.07.2024 10:00

Фото без описуЗапрошуємо на вебінар "Продажі без "впарювання" – як закривати угоди екологічно і з задоволенням".

Дата: 11 липня (четвер) 2024 р.

Час: 14:00-15:00

Формат: Онлайн

Продажі - це справжня професія, який треба вчитись і постійно удосконалювати навики. Це дуже цікава і високоприбуткова, проте непроста справа, а не робота на кілька місяців, поки не знайду щось краще. Не кожен може бути класним продавцем. знайти їх важко та й не кожен малий бізнес може дозволити собі їх найняти.

Проте кожному, навіть малому підприємцю, потрібні продажі. Тож поговоримо про те, як підприємці можуть самостійно продавати та вирощувати справжніх акул продажів у своїх компаніях.

На вебінарі ми обговоримо:

• Що треба для продажі та як зробити так, щоб клієнт купував, а не ви продавали?
  • Що таке рівноцінна угода та як формувати цінність, а не гратись ціною?
  • Де брати якісних клієнтів та що з ними робити?
  • Я взагалі не вмію продавати, але знаю свій продукт і вірю, що він корисний, як мені бути?
  • Чи треба мені продавці і свій відділ, чи продавати самому?
  • Як можна автоматизувати (частину) продажі за допомогою діджитал інструментів?

Експерт:

Микита Поляк, засновник маркетингової агенції Marketorium. Досвід роботи в інтернет-маркетингу 16+ років. Понад 8 років досвіду в якості лектора та куратора курсів.Спікер найбільших галузевих конференцій. Запрошений лектор багатьох маркетингових шкіл. Ділиться корисною та найцікавішою інформацією в соцмережах. Успішно вів та консультував більше 1200 Клієнтів, має успішний досвід роботи в різних проектах з маркетинговим бюджетом 0$ до 600,000$ на місяць. Працював як з маленькими нішевими бізнесами, так і зі світовими брендами.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY3OTIxODQy/a4952c42e0221ecdb806a2624fa9462dcf44es1

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено на зазначену пошту за годину до початку трансляції.