Ваучер на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації

Дата: 02.07.2024 10:45

Фото без описуВ умовах уповільнення економічного зростання внаслідок збройної агресії проти України, сприяння державною службою зайнятості укомплектуванню реального сектору економіки є першочерговим завданням на сьогодні.

Служба зайнятості сприяє професійному навчанню, підготовці, перепідготовці, підвищенню кваліфікації громадян, які звернулися до центрів зайнятості та отримали статус безробітного. Послуги для таких осіб безкоштовні.

Разом з тим деякі категорії громадян, які не мають статусу безробітного, для підвищення конкурентноспроможності на ринку праці можуть скористатися послугою з видачі ваучера на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації

Отримати ваучер на навчання можна у службі зайнятості!

Категорії осіб, які мають право на отримання ваучера: віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я, за наявності вислуги не менше 10 років особи, звільнені з військової служби після участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави ВПО особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення особи з інвалідністю особи які у період дії воєнного стану в Україні або окремих її територіях під час служби, трудової та іншої діяльності, проживання на відповідній території отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії.

Звертатися за номером телефону: 099-406-92-48