Відділом взято участь в онлайн-воркшопі, організованому командою «Сеdos», «Досвід реалізації проєктів за підтримки програм ЄС: можливості для громад»

Дата: 03.07.2024 09:00

Фото без описуВідділ взяв участь в онлайн-воркшопі, організованому командою «Сеdos», «Досвід реалізації проєктів за підтримки програм ЄС: можливості для громад». Під час воркшопу ми почули ключові поради щодо підготовки й подачі заявок від людей, які вже мають такий досвід, розбирали на прикладах, які можуть бути труднощі і як з ними можна впоратись, розглянули досвід українсько-німецько-польського партнерств . Марія Леванчук ознайомила з презентацією про зелений курс Вінниці, міжнародні зв’язки. Презентацію  ландшафтної лабораторії представив її директор Carlos A. Ribeiro.

Фото без описуФото без опису