Щодо запровадження особливого режиму в'їзду і виїзду, а також обмеження свободи пересування на території Одеської області

Дата: 08.07.2024 14:23

Фото без описуСпільним наказом начальника Одеської обласної військової адміністрації та командира оперативно-тактичного угруповання «Одеса» від 24 червня 2024 року № 19/15 «Про деякі питання безпеки дорожнього руху та збереження автомобільних доріг в умовах правового режиму воєнного стану» з 01 липня 2024 року запроваджено особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування, а також руху транспортних засобів на автомобільних дорогах у межах Одеської області у період з 10:00 години до 20:00 години.