Захоплива інтелектуальна гра "Брейн-ринг" серед учнів Доброславської громади

Дата: 05.07.2024 17:01

Сьогодні в рамках відзначення 222-ї річниці селища Доброслав відбулася захоплива інтелектуальна гра "Брейн-ринг". Організатори гри ставили за мету розвивати ерудицію, логічне мислення, комунікативні навички, формувати вміння узагальнювати, систематизувати, виділяти головне, а також виховувати почуття колективізму та вміння злагоджено діяти в команді.

У змаганні взяли участь 7 команд, які боролися за кубок переможця. Питання стосувалися історії України, традицій та символів нашої держави, літератури, географії та фізики. Для когось вони давалися легко, а когось змушували замислитися та зробити відповідні висновки.

Атмосферу легкості, невимушеності та цікавості не змогла порушити навіть тривога, під час якої всі перейшли до укриття, де й продовжили гру.

Переможцем брейн-рингу стала команда Кремидівського ЗЗСО, яка отримала кубок. Усі учасники змагань насолодилися морозивом.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу!