Екскурсійний маршрут "Доброслав гостинний"

Доброслав – перлинка Одещини! Містечко незайманої природної краси, унікальних мистецьких обєктів та скульптур, містечко рекордів (їх тут цілих 17, і це не межа).

Екскурсія «Доброслав гостинний», без сумніву, стане для вас приємним і незабутнім відкриттям! На вас чекає цікава, насичена сюрпризами і веселими конкурсами, прогулянка тематичними парками Доброслава: Меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, парк «Японський сад», Парк болгарської культури «Тракія», парк «Закоханих сердець», «Дубай-парк», сквер «Бабусин садочок», парк «Щедрик», Алея Слави, сквер «Перлинка Доброслав», сквер Української пісні, Мистецька алея та ще багато цікавинок та оригінальних артоб’єктів.

Кожному бажаючому ми запропонуємо:

• Магія чайної церемонії  у Японському саду – відчуйте запаморочливий дух Сходу;
  • Дегустація ароматних, смачних настоянок на основі пелюсток троянд від «Трояндової республіки» родини Громлюків – здивуйте свої смакові рецептори;
  • Гостини у дядька Лева – ситний гарячий обід у господі доброго, щедрого українського хазяїна, що і юшкою пригостить, і чарку наллє, і гуморескою розважить;
  • Під час екскурсії можливі театралізовані постановки, цікаві розіграші, фото на пам'ять та відвідування сувенірної лавки.

Проведіть свій час незабутньо! Доброслав гостинний чекає на вас!

Контакти: Одеська область, Одеський район, смт Доброслав.

Тел.: +380969022767

E-mail: viddil_kult@ukr.net