Веселкове рандеву 2021

Доброславська селищна рада

12.08.2021                                                                                                              смт Доброслав

10-11 вересня 2021 року за адресою: Одеська область, Одеський район,

смт Доброслав, вулиця Центральна відбудеться

Мета фестивалю:

- збереження, поширення, популяризація української культури у світі;

- сприяння взаємному розвитку, пізнанню та збагаченню культур України та    Європи через мистецтво, традиції, ремесла;

- стимуляція міжнародного діалогу, обміну мистецьким досвідом;

- пошук, розвиток та підтримка нових талантів.

Два дні фестивалю будуть насичені конкурсами, виставками, майстер класами, презентаціями, турнірами та виступами зірок.

Серед головних фестивальних заходів: відкриття нового артоб’єкту «Вуличний співак» на Мистецькій алеї; виставка картин художників Одещини «Світ на полотні»; відеоекскурсія «Барселона Гауді»; концерт Національного Одеського філармонійного оркестру під керуванням головного диригента Хобарта Ерла; міжнародна вечірка «Дружба без кордонів»; екскурсія Доброславом «Європа починається з нас»; грандіозний парад учасників фестивалю-конкурсу; презентація локації «Доброславський Монмартр»; «Бульвар Капуцинів» - мандрівка «Parlons cinema»; конкурси «Кіномалюк», «Добробачення», «Танцювальний марафон», брейн ринг «Галопом по Європах», встановлення рекорду живих картин; екскурсія для іноземних гостей фестивалю до Центру культури і вина «Шабо» та багато іншого (детальна програма фестивалю додається)

Початок заходів: 10 вересня – о 12.00 годині

11 вересня – о 09.00 годині

Партнери фестивалю: Управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА, ГО «OdessaWOW», ГО «Ватра-2015».