Комісія із забезпечення надходжень до бюджету Доброславської селищної ради

Дата: 01.02.2021 11:45

Фото без опису27 січня 2021 року відбулося засідання комісії із забезпечення надходжень до бюджету Доброславської селищної ради та здійснення оперативного аналізу надходжень до державного бюджету від  Доброславської селищної ради, на яке було запрошено 11 керівників суб’єктів господарювання, які мають заборгованість по платежах до бюджету Доброславської селищної ради або невчасно провели сплату.

За результатами засідання  комісії підготовлено протокольне доручення  та надано  до виконання керівникам підприємств.

Також направлено протокольне доручення АТ «Укрпошта», ТОВ «ОНП– Барвінок»,  ТОВ «Одеський комбікормовий завод», філії яких розташовані на території Доброславської селищної та які не сплачують податок на доходи фізичних осіб до бюджету Доброславської селищної ради, що є порушенням  статті 64 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 року №2456- VI зі змінами та доповненнями, та  пп. 168.4.3. статті 168 Податкового кодексу України.

Внаслідок проведеної роботи до бюджету Доброславської селищної ради  сплачено заборгованість лише 27 січня 110,0 тис. гривень із 145 тис. гривень.