Відкриття Центру культури, мистецтв та розвитку творчих здібностей

Дата: 04.02.2021 16:30

Фото без описуДоброславський селищний голова, Людмила Ярославівна Прокопечко, на особистій сторінці в соціальній мережі фейсбук повідомила: " Нещодавно гостинно відчинив двері для всіх мешканців нашої великої громади новостворений Центр культури, мистецтв та розвитку творчих здібностей. Наразі триває набір спеціалістів на вакантні посади керівників студій та творчих колективів, але вже сьогодні у Центрі працюють студії декоративно-ужиткового мистецтва, театральна та вокальна, а також вдосконалюють свою майстерність народний колектив "Чародії" та вокальний гурт "Мунлайт". Перші репетиції розпочав джазовий колектив. Надалі планується відкриття хореографічної студії, студії образотворчого мистецтва та створення нових творчих колективів.А взагалі Центр має стати справжнім осередком культури і змістовного дозвілля, де будуть організовуватися виставки, творчі зустрічі, майстер класи, кінопокази, інтелектуальний клуб та осередок "Пласту", конкурси та яскраві презентації. Незабаром ми познайомимо вас з планом роботи Центру на найближчий час..."