"ВЕСЕЛКОВЕ РАНДЕВУ"

Дата: 16.02.2021 10:35

Щороку, в рамках святкування днів Європи в Україні, на території Доброславської селищної ради проходить масштабний фестиваль вуличного мистецтва «Веселкове рандеву».

Відкриття нових арт-об’єктів та тематичних зон відпочинку, виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, різноманітні майстер-класи, гастрономічний ярмарок, оригінальні фотозони, конкурси, дитячі розваги та зіркові гості – програма фестивалю настільки насичена та цікава, що його популярність та зацікавленість зі сторони гостей і туристів зростає стрімкими темпами. Однак фестиваль покликаний не просто розважати.

Головними завданнями, які ставили перед собою засновники та організатори свята – це:

• обєднання громади;
  • налагодження міжнародних культурних зв’язків з дружніми країнами та народами;
  • обмін успішним досвідом розвитку громад;
  • встановлення партнерських відносин з представниками різних етнічних груп та національностей, що проживають на території Одещини; сприяння розвитку їхніх національних традицій, звичаїв, культурних цінностей для збереження національної ідентичності.
  • популяризація Доброслава як туристичного містечка, збільшення потоку туристів у Доброслав.

За короткий проміжок часу свято вийшло за межі не лише Лиманського району, а й України, перетворившись із місцевого фестивалю у міжнародний.

Вже у 2019 році серед гостей фестивалю були представники генеральних та почесних консульств Грузії, Болгарії, Латвії, Туреччини. А серед учасників конкурсної програми – представники грузинських, грецьких, болгарських, німецьких національно-культурних товариств.

Море подарунків, захвату, нових знайомств, співів і танців; партнерські рукостискання, дружні обійми, емоції щастя від перемог – усе це фестиваль «Веселкове рандеву».

Доброслав голосно і впевнено заявляє про себе, перетворюючись у справжній бренд, яким захоплюються, на який рівняються, з яким бажають співпрацювати.

https://youtu.be/vvwXm4-l29w - ВІДЕОРОЛИК ПРО ФЕСТИВАЛЬ "ВЕСЕЛКОВЕ РАНДЕВУ"