Гідні козацької слави!

Дата: 26.02.2021 14:30

26 лютого 2021 року на базі  спортивно-оздоровчого комплексу Доброславської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». Такі спортивні змагання дають можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не одного козака, а хороші результати кожного із членів команди.

«Козацький гарт» вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Після офіційного відкриття змагань учасників чекали не легкі випробування: змагання з човникового бігу, стрибки у довжину, перетягування канату, стрибки через скакалку та найскладніше – естафета. Команди боролись запекло, тож визначити найкращих у кожному випробуванні було справою не з легких.

У заході взяли участь команди таких закладів освіти:

• Доброславський НВК «ЗОШ І-ІІІст.- гімназія»;
  • Кремидівська ЗОШ І-ІІІст.;
  • Трояндівька ЗОШ І-ІІІст.;
  • Шомполівський НВК «ЗОШ І-ІІст-ДНЗ»;
  • Вовківський НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ».

Члени суддівської колегії, опрацювавши протоколи результатів спортивних випробувань, визначили переможців «Козацького гарту - 2021:

Команди  ЗОШ І-ІІІст.:

1 місце – команда Доброславського  НВК «ЗОШ І-ІІІст.- гімназія».

2 місце – команда Кремидівської ЗОШ І-ІІІст.

3 місце – команда Трояндівської ЗОШ І-ІІІст.

Команди  ЗОШ І-ІІст.:

1 місце – команда Шомполівського НВК «ЗОШ І-ІІст-ДНЗ».

2 місце – команда  Вовківського НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ».

Переможці та призери були  нагородженні грамотами та кубками! Хочемо зазначити, що другий етап обласних зональних змагань буде проходити 04 березня 2021 року  на базі  Доброславської дитячо-юнацької спортивної школи.

Вітаємо усіх з хорошим стартом  та  переможним фінішом! Дякуємо  учасникам команд, їхнім наставникам та усім, хто долучився до їхньої підготовки!

Директор ДЮСШ

В.Є. Мірза