Одеська область, Одеський район

Козацький гарт

Дата: 05.03.2021 11:15
Кількість переглядів: 459

4 березня 2021 року на базі  спортивно-оздоровчого комплексу Доброславської ДЮСШ відбулись зональні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів  «Козацький гарт».

Фото без опису

Зазначимо, що дані змагання проводяться щороку і мають на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Фото без описуФото без опису

Школярі змагалися за звання кращих у таких випробуваннях: човниковий біг 4х9 м; стрибок у довжину з місця (хлопці та дівчата); стрибки через скакалку протягом 30сек. (дівчата); перетягування канату (хлопці) та на завершення – естафета.

Кожна з команд бажала перемоги і ніхто не хотів поступатися.  Юні спортсмени віддавали всі сили, але найкращу готовність до змагань продемонстрували вихованці Доброславської ОТГ, Красносільської та Вигодянської ОТГ. За результатами фестивалю перевага стала на бік команди Доброславської ОТГ, яка гарно проявила себе у зональних змаганнях. Вони і стали переможцями за підрахунками балів з усіх видів змагань та зайняли           І місце.

Учні Красносільської ОТГ зайняли ІІ місце, а ІІІ місце посіла команда  Вигодянської ОТГ.

Четверте місце дісталося Березівькій ОТГ, п’яте – Візирська ОТГ, шосте – Коноплянська ОТГ, сьоме – Великобуялицька.

Усі учасники змагань залишилися задоволеними та висловили побажання і надалі брати участь у спортивних заходах серед молоді.

І наостанок, команда - переможець Доброславської ОТГ візьме участь у фіналі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю, який відбудеться вже найближчого часу,  а  саме  11-12  березня  в  м.  Чорноморськ.