Обласний фінальний тур Всеукраїнського фізкультурно- патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»

Дата: 12.03.2021 12:46

11 березня 2021 року Доброславський спортивно-оздоровчий комплекс приймав обласний фінальний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» серед команд  І, ІІ, ІІІ груп,  мета якого формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів освітніх закладів. У заході  взяли  участь 10 команд (120 спортсменів) з різних громад та міст Одеської області.  Фестиваль є важливим для українського школярства та розвитку дитячо-юнацького спорту, адже сприяє не лише   підвищенню рухової та соціальної активності, зміцненню  здоров'я  школярів, формуванню національної свідомості підростаючого покоління, а й пошуку нових спортивних талантів майбутньої  Олімпійської плеяди України.  Учні змагалися з човникового бігу, естафети, стрибків на скакалці, стрибків у довжину, перетягування канату.

Урочисте відкриття заходу розпочалось із звучання державного гімну. З вітальним словом до всіх присутніх звернулась голова Доброславської об’єднаної територіальної громади. «Такі спортивні змагання  вдало поєднують виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу», – зазначила Людмила Прокопечко.  Міцного здоров’я, козацького завзяття і бути справжніми захисниками України побажав методист  обласної СДЮСШОР Анатолій Плевако.

У підсумку загальнокомандні місця визначилися наступним чином:

І група (міста):

І місце –  м. Южний;

ІІ місце – м. Чорноморськ;

ІІ місце – м. Біляївка

ІІ група:

І місце –  Авангардська ОТГ;

ІІ місце – Татарбунарська ОТГ;

ІІ місце – Вилківська ОТГ

ІІІ група:

І місце –  Красносільська  ОТГ;

ІІ місце – Доброславська ОТГ;

ІІІ місце – Великомихайлівська ОТГ;

ІV місце – Окнянська ОТГ.

Переможці  були нагороджені кубками та медалями.  Бажаємо  учасникам змагань  бадьорості духу, наснаги, подальших успіхів та нових перемог!