Оголошення про результати засідання конкурсної комісії.

Дата: 25.03.2021 12:50

Оголошення про результати засідання конкурсної комісії.

24 березня 2021 року на засіданні конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, інших об’єктів нерухомого майна та виконавців земельних торгів на конкурентних засадах Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області виконавцем послуг з проведення експертної грошової оцінки об’єктів нерухомого майна: №1 -  будівлі складу цивільної оборони, розташованої за адресою: Одеська область, Лиманський район, смт Доброслав, вул. Садова, буд.80,  №2 - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Одеська область, Лиманський район, смт Доброслав, вул. Першотравнева, буд.39, визначене товариство з обмеженою відповідальністю «Українське консалтингове бюро».

Конкурсна комісія Доброславської селищної ради.