На території Доброславської селищної ради триває двомісячник з наведення належного санітарного стану та благоустрою

Дата: 29.03.2021 16:37

В населених пунктах на території Доброславської селищної ради триває двомісячник з наведення належного санітарного стану та благоустрою. Здійснюються  роботи з впорядкування територій парків, скверів, дитячих майданчиків, вулиць в населених пунктах та придорожніх смуг.

Пропонуємо всім мешканцям нашої громади, працівникам підприємств, установ та організацій, що знаходяться на території нашої громади, активно приймати участь в заходах з наведення належного санітарного  стану біля своїх будинків, присадибних ділянок та будівель установ та організацій. Адже чистота - запорука здоров’я. Кожен здатен змінити світ на краще, а разом ми зробимо ще більше.