Оголошується конкурс на вакантну посаду директора Ониськівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Дата: 19.04.2021 10:17

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради оголошує про проведення конкурсу на вакантну посаду директора Ониськівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області, що знаходиться за адресою: Одеська область, Лиманський район, село Ониськове, вулиця Центральна, 22.

Умови оплати праці: посадовий оклад відповідно до тарифного розряду, з урахуванням типових окладів, надбавок та доплат по галузі, стажу педагогічної роботи.

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта за кваліфікаційно-освітнім рівнем магістра або спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше 3-х років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсному відборі необхідно  надати до Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради (смт Доброслав, пр. 40-річчя Визволення, 1) наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом  документів здійснюється з 19 квітня 2021 року до 17.00 години 18 травня 2021 року щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота та неділя – вихідні дні.

Конкурсний відбір відбудеться з 14 по 15 червня 2021 року в приміщенні сесійної зали Доброславської селищної ради.

Конкурсний відбір складається з:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробовування.

Контактний телефон: тел.: (04855) 9-14-02, dobroslav_uoktms@ukr.net – (Замосянчук Світлана Анастасіївна).