День довкілля

Дата: 20.04.2021 08:22

На території Доброславської селищної ради 17.04.2021 року відзначено Всеукраїнський День довкілля.

День довкілля відзначають в Україні  в третю суботу квітня щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України “Про День довкілля” від 6 серпня 1998 року №855/98. День довкілля також відзначають у світі. Цього ж дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

Приєдналася до Дня довкілля, вже традиційно, і Доброславська громада. В населених пунктах Доброславської громади відбулися толоки, в ході яких  впорядковано території парків, скверів, дитячих майданчиків, вулиць в населених пунктах, території біля лісосмуг та біля водних об’єктів. Також напередодні Дня довкілля було проведено санітарний день, який проводиться на території Доброславської громади щоп’ятниці.