ФУТБОЛ «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ»

Дата: 05.05.2021 15:20

Футбол – це не просто слово, це, можна сказати, той простір, в якому  найкомфортніше себе почувають юні спортсмени,  перебуваючи в якому вони отримують  величезне задоволення, і намагаються  само реалізуватися, привчитися  до здорового способу життя.  Треба  багато терпіння для того, щоб виховати будь-якого футболіста, а особливо команду футболістів.

Цього сезону юні спортсмени Доброславської  громади  стали повноцінними  учасниками  змагань «Шкіряний м’яч», подарувавши своїм чисельним уболівальникам, яких у нас ніколи не бракувало, багато радісних і незабутніх поєдинків.

Тож наприкінці квітня,  на  базі спортивно-оздоровчого  комплексу Доброславської  ДЮСШ відбулись змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів загальної середньої  освіти  Доброславської ОТГ.  В змаганнях прийняли участь  вісім команд: п’ять команд юнаків та три команди дівчат. За результатами змагань місця  розподілились таким чином:

юнаки   ЗОШ І-ІІІст.                                                                                       юнаки   ЗОШ І-ІІст.

1. Кремидівська ЗОШ                                                                                   1. Ониськівська ЗОШ

2. Доброславська ЗОШ                                                                                2. Шомполівська ЗОШ

3. Трояндівська ЗОШ

дівчата:

1. Доброславська ЗОШ

2. Вовківська ЗОШ

3. Шомполівська ЗОШ

Вітаємо учасників змагань з успішним виступом! Так тримати!

Фото без описуФото без опису

До уваги вболівальників! Збірна команда юнаків та дівчат Доброславської ОТГ  06 травня 2021 року  буде змагатись в обласних зональних змаганнях. Початок змагань 10.00 ( смт. Доброслав, спортивно – оздоровчий комплекс Доброславської ДЮСШ).