З Днем піхоти!

Дата: 06.05.2021 12:26

Від імені Доброславської селищної ради   вітаємо  усіх військовослужбовців механізованихмотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, з професійним святом – Днем піхоти!

Піхотні війська є основною ударною силою будь-якої армії світу, на яку покладаються основні завдання з ведення бойових дій. Саме військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил приймають на себе основний удар ворога на сході країни. Від початку російської агресії піхота проявила себе відважними бійцями, які здатні виконувати найскладніші завдання.

Дякуємо військовослужбовцям 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу за вірну і професійну службу народу України, за мужність і героїзм, проявлені у час найжорсткішого протистояння на сході країни!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого повернення до власних домівок!

Там, де піхота, – завжди Перемога!

Слава непереможній піхоті!

Слава Україні!