Чемпіонат Одеської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

Дата: 13.05.2021 12:32

11 травня 2021 року на стадіоні «Динамо»  м. Одеси відбувся чемпіонат Одеської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007 р.н.

В змаганнях прийняли участь більше 100 найсильніших  легкоатлетів зі спортивних шкіл  міст та районів Одеської області в кожній віковій категорії.

Юнаки та дівчата брали участь у таких   видах змагань, зокрема – біг 100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м,  потрійний стрибок, стрибки в довжину, у висоту з жердиною та штовхання ядра.

Ми горді тим, що наша землячка, Віолетта Басенко, вихованка відділення легкої атлетики Доброславської ДЮСШ, стала срібним призером у бігу на 1500м. Легкою атлетикою дівчина займається близько двох років.

"Спочатку, як почався карантин, напевно, забагато відпочивала. Коли його пом’якшили – втягувалася і почала займатися. Потім відкрили уже стадіон, і ми почали готуватися інтенсивніше, саме тоді я вже  почала займатися індивідуально зі своїм тренером. Ми двоє тільки були на стадіоні. Так і готувалися до цих змагань", -  розповідає Віолетта Басенко.

Вітаємо нашу юну  легкоатлетку та її тренера з високими спортивними показ­ни­ка­ми та бажаємо їм у по­даль­шому вдалих стартів та нових спортивних досягнень!

Принагідно, тренер з легкої атлетики  Доброславської ДЮСШ, запрошує наших дітей до занять в секцію легкої атлетики, адже у здоровому тілі – здоровий дух.

Віталій Мірза,

директор ДЮСШ