Привітання з Днем Європи

Дата: 15.05.2021 08:00

Дорога  громадо!

Традиційно, у третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи, як символ спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європейського континенту. Україна – єдина держава не член ЄС, у якій День Європи святкується на державному рівні. Це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Саме зараз, в період світової пандемії, українці разом з іншими європейськими народами демонструють свою єдність в утвердженні дружніх взаємовідносин, простягаючи руку допомоги один одному. Разом  ми подолаємо усі негаразди та випробування на шляху до нових перспектив розвитку об’єднаної Європи.

Щиро вітаю вас з Днем Європи! Це свято вкотре нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного українця.
Бажаю всім дружнього та теплого спілкування!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                                               Людмила Прокопечко