Чотириборство

Дата: 17.05.2021 14:56

Теплі весняні дні настали, і разом з тим для школярів настав час змагань на свіжому повітрі. Тож, відповідно до плану роботи управління  освіти, культури, туризму, молоді та спорту  на 2021 рік, з метою популяризації фізкультури і спорту серед учнів громади, пропаганди здорового способу життя серед молоді 14 травня 2021року на базі спортивно-оздоровчого комплексу дитячо-юнацької спортивної школи було організовано проведення змагань з  легкоатлетичного чотириборства серед закладів освіти Доброславської ОТГ.

Змагання проходили на стадіоні, де панувала атмосфера спорту і запалу спортсменів – школярів неможливо було втамувати.

Організатори змагань привітали спортсменів, побажали перемог та чесних змагань. Стримуючи хвилювання учні зосередились на спортивній меті. «Перемога понад усе» - читалося в їх очах. Судді зайняли позиції, а далі, відповідно до програми змагань почалась запекла боротьба.

Учні приймали участь у таких видах спортивної програми з легкоатлетичного чотириборства:  біг 60 м, стрибки у довжину, метання м’яча, біг 500 м (дівчата), 600 м (юнаки). До складу  команди входили:       2 юнака, 2 дівчини 2008 – 2009р.н.

Показавши свої фізичні можливості, команди досягли таких результатів:

команда  Доброславського НВК  та  Шомполівської ЗОШ  – І місце;

Кремидівської ЗОШ – ІІ місце;

Трояндівської  ЗОШ – ІІІ місце.

Закінчились змагання на хвилі спортивного позитиву, ніщо  не могло завадити проявити свій спортивний характер  і  досягти перемоги. Учні отримали багато вражень, досвід, нові знайомства.

Бажаємо учасникам нових перемог, здоров’я і успіхів!