З Днем морської піхоти України

Дата: 23.05.2021 07:00

Шановні морські піхотинці!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем морської піхоти.

Морська піхота була і залишається важливою складовою бойового потенціалу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Сьогодні особовий склад військових частин і підрозділів морської піхоти демонструє високий моральний дух, професійну майстерність, самовідданість та відповідальність під час виконання бойових завдань у зоні антитерористичної операції. Наші доблесні морпехи, ризикуючи власним здоров’ям, а нерідко й життям, героїчно боронять незалежність України.

Від усієї душі дякую всім морським піхотинцям за вірність військовому обов’язку, зразкову службу і мужність. Будьте впевнені: ми вами пишаємося!

Бажаю всім вам нових успіхів на благо Українського народу, мирного неба над головою, міцного здоров’я та злагоди у ваших родинах.

Слава морській піхоті Украіни!

Слава Україні!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                            Людмила Прокопечко