Засідання комісії з дотримання чинного законодавства в сфері трудових відносин суб’єктами господарювання Доброславської громади

Дата: 25.05.2021 08:47

Фото без опису  21 травня 2021 року в залі засідань приміщення  Доброславської селищної ради відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Доброславської селищної ради. В роботі комісії взяла участь голова Доброславської селищної ради Людмила ПРОКОПЕЧКО.

З питаннями «Про рівень заробітної плати за видами економічної діяльності та роботи моніторингової комісії щодо дотримання законодавства про працю на території громади» виступила заступник голови з питань діяльності Доброславської селищної ради Альона ШИХАЛІЄВА, «Про стан виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, які виплачують заробітну плату нижче мінімального рівня, встановленого законодавством України» ознайомив присутніх  начальник Центрального відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС в Одеській області Олексій СОЛОДОВИЙ. На засідання були запрошені суб’єкти господарювання, які проводять свою діяльність на території громади.