Сила - в тобі! Зустріч із головою фонду "На благо Одеси"

Дата: 26.05.2021 10:17

Неймовірно цікава зустріч відбулася 25 травня у Центрі культури, мистецтва та розвитку творчих здібностей Доброславської селищної ради - до нас у гості завітав громадський діяч, активіст, волонтер, голова фонду "На благо Одеси", в минулому Генеральний консул Грузії в Одесі, Тимур Нішніанідзе. На зустрічі були присутні Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко, заступник Доброславського селищного голови Юрій Чорній, начальник Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради Жанна Виноградова, керівники молодіжних проєктів, а також учнівська молодь. Гість поділився із аудиторією історією свого життя та досягнень в кар'єрі, розповів, які труднощі доводилося переборювати на шляху до своїх цілей; надав цінні поради, як досягати успіху, як працювати над своїм авторитетом, як, попри усі перешкоди, залишатися вірним своїм моральним принципам. Бесіда вийшла легкою і невимушеною. Наостанок директор Доброславського НВК Валерій Іванчиков висловив своє захоплення від зустрічі і запросив пана Тимура, по завершенню карантину, відвідати начальний заклад і повторно виступити вже перед усіма учнями школи та педагогічним колективом.

Ця зустріч стала першою в серії запланованих Центром зустрічей із цікавими, творчими, успішними особистостями, лідерами, підприємцями, тими, хто має чим поділитися і може стати прикладом для наслідування для багатьох.