Одеська область, Одеський район

ТОЙ, ХТО ЖИВ ФУТБОЛОМ! ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ГОДИНИ

Дата: 31.05.2021 11:18
Кількість переглядів: 397

27 травня 2021року було проведено  вже традиційний футбольний турнір на вшанування пам’яті Володимира Години.

Фото без описуТурнір започаткований більш як п'ятнадцять років тому. Позмагатися та вшанувати пам'ять нашого земляка приїхали  шість  команд, близько ста спортсменів і зацікавлені глядачі.  Команди були розподілені на дві групи, ігри проходили по коловій системі. Фінальна гра була дуже цікавою та  напруженою.  Одразу після закінчення гри відбулась урочиста церемонія нагородження команд-призерів.

Фото без описуПоказавши гарний футбол, з високим рівнем командної та індивідуальної гри, перше місце завоювала  команда Доброславської ДЮСШ, переконливо перемігши своїх суперників.

На другу сходинку п’єдесталу піднялися гравці Кремидівської ЗОШ.

На третюТрояндівська ЗОШ.

4 - те місце посіла футбольна команда Першотравневого НВК (Визирсьска ОТГ), 5 -те – Вовківська ЗОШ, 6-те – Ониськівська ЗОШ.

Разом з нагородженням команд було визнано кращих гравців турніру це Пасісніченко  Сергій (номінація «Кращий воротар»  Доброславський НВК), Кирилюк Артем (номінація «Кращий нападник» Трояндівська ЗОШ).  Усі учасники футбольної зустрічі отримали  грамоти та кубки.