Нарада щодо аварійного дитячого садка в селі Трояндове

Дата: 31.05.2021 16:46

Під керівництвом Доброславського селищного голови  Людмили Прокопечко відбулась робоча нарада  щодо вирішення проблемного питання аварійного стану дитячого садка, що знаходиться на території села Трояндове. В ході наради було доручено виконуючому обовязки старости Трояндівського старостинського округу Ользі Чеботарьовій терміново закупити стрічки  та обгородити аварійну територію  з метою попередження населення про небезпеку для життя. Начальнику юридичного відділу  Геннадію Середі спільно з начальником фінансового відділу Ольгою Задорожною підготувати проєкт рішення щодо прийняття на баланс КП «Калина»  аварійного приміщення дитячого садка, та подати на розгляд на засідання  сесії Доброславської селищної ради.