На території Доброславської селищної ради тривають роботи з наведення належного санітарного стану та благоустрою

Дата: 01.06.2021 15:44

В населених пунктах на території Доброславської селищної ради тривають роботи з наведення належного санітарного стану та благоустрою, а саме, впорядковуються території парків, скверів, дитячих майданчиків, вулиці в населених пунктах, придорожні смуги, території біля водних об’єктів, в результаті чого у вихідні можна спостерігати великий потік туристів. Також підрядні організації виконують роботи з поточного ремонту асфальтового покриття та ямкового ремонту проїжджих частин в населених пунктах, нанесення дорожньої розмітки тощо.