Засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання

Дата: 03.06.2021 12:46

Під керівництвом Доброславського селищного голови  Людмили Прокопечко відбулось пленарне засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання. На засіданні сесії Доброславської селищної ради VIII скликання були присутні окрім депутатів селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, а також Заворотний Ярослав Семенович - заступник голови Одеської районної державної адміністрації, Кратюк  Віталій Володимирович – начальник правового управління Одеської районної державної адміністрації, Шмушкович Михайло Володимирович – голова фракції « Європейська Солідарність » в Одеській обласній раді, Сиротюк Руслан Миколайович – депутат Одеської районної ради.