18 червня - День дільничного інспектора поліції

Дата: 18.06.2021 08:05

Шановні дільничні інспектори поліції !

Щороку 18 червня дільничні поліцейські відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів відведених йому населених пунктів. Також саме через них здійснюється правоохоронна політика держави.

Із нагоди професійного свята щиро вітаємо дільничних інспекторів та висловлюємо подяку за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи.

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                                   Людмила Прокопечко