Вітаємо з Днем фермера

Дата: 19.06.2021 11:22

Шановні фермери Доброславської громади!

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Бажаємо вам  добрих врожаїв, мирного неба, хай обходять вас стороною природні стихії! Нехай ваша праця збільшує достаток ваших родин та добробут нашої краю.

У цей день ми віддаємо данину шани, вам, господарям землі, мудрим, самовідданим, невтомним трудівникам, хто розумом, серцем і душею з великою любов’ю щодня долучається до забезпечення розвитку та зміцнення нашої держави.

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                                     Людмила Прокопечко