З Днем державної служби України

Дата: 23.06.2021 13:16

Щиро вітаю із професійним святом – Днем державної служби України!

Вірно та чесно служити своїй державі в ім’я її процвітання для кожного, хто присвятив себе цій справі, завжди було і повинно бути почесним обов’язком.

Від наших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, патріотизму, принциповості та сумління значною мірою залежать благополуччя українців та імідж нашої держави на міжнародному рівні.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.  Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно та чесно служити державі.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                      Людмила Прокопечко