1 липня - День Архітектури України

Дата: 01.07.2021 08:00

Шановні архітектори Доброславської громади!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України, яке щорічно відзначають 1 липня. Професія архітектора  з давніх часів викликала повагу та шану. Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди.

Впевнена, що завдяки вашому досвіду, вашій наполегливій праці населені пункти громади обов’язково стануть такими, про яке ми мріємо, а наше життя в них ще зручнішим та гармонійнішим.

Бажаємо вам у цей святковий день злагоди, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, наснаги та творчих успіхів у вашій справі.

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                          Людмила Прокопечко