З ДНЕМ ВІЙСЬК ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ!

Дата: 04.07.2021 10:11

Вітаю мужніх вартових повітряного простору України з професійним святом – Днем Військ Протиповітряної оборони. Сьогодні Ви демонструє вірність українському народові, мужність та героїзм при виконанні завдань по стримуванню збройної агресії проти України з повітря, прикриття важливих об’єктів держави, угруповань своїх військ від ударів засобів повітряного нападу противника.

У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності всім військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за сумлінну самовіддану службу Вітчизні.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах, звершення всіх планів і задумів, нових успіхів заради зміцнення обороноздатності нашої держави!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                          Людмила Прокопечко