Привітання з прийдешнім Днем Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 15:16

Сьогодні заступник голови Доброславської  селищної ради   з питань діяльності виконавчих органів Чорній Юрій Богданович привітав працівників поліції з прийдешнім професійним святом – Днем Національної поліції України.

Чорній Ю.Б. відзначив високі показники роботи відділення поліції, подякував за відповідальне ставлення до виконання покладених завдань та побажав подальших успіхів у щоденній професійній діяльності, міцного здоров’я, невичерпної енергії, витримки і наснаги.

Кращих працівників нагороджено грамотами Доброславської селищної ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України.