Підписання Меморандуму між Доброславською селищною радою та Шабівською сільською радою

Дата: 13.07.2021 10:29

10.07. 2021 року на урочистому заході присвяченому 219-й річниці селища Доброслав відбулось підписання Меморандуму  між Доброславською селищною радою та Шабівською сільською радою, Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про інвестиційну діяльність» та «Про співробітництво територіальних громад», з метою об’єднання зусиль щодо розробки та реалізації спільних проєктів та програм сталого  соціально-економічного розвитку територіальних громад  Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області та Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, підтверджуючи наміри та сприяння у сталому розвитку територіальних громад у галузях екології та довкілля, енергозбереження та енергоефективності, комунальної та соціальної інфраструктури, підприємництва та бізнесу, креативності, культури, туризму, спорту та громадянського суспільства.