Доброслав увійшов до фіналу конкурсу «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля»

Дата: 13.07.2021 11:50

Добра новина надійшла від комісії Міжнародної організації з міграції. Відділом економіки, перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради була надіслана анкета на конкурс для молодіжних ініціативних груп в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», який фінансується Міністерством закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії. Днями надійшла відповідь про те, що анкета нашої громади обрана для наступного відбору комісією. Для прийняття остаточного рішення 12.07.2021 року проведена онлайн зустріч  представників комісії із учасниками та учасницями нашої ініціативної групи. Зустріч пройшла  в цікавому ключі представлення кожного члена команди, розповіді про бачення майбутнього громади. В рамках проєкту, який триватиме до квітня 2022 року, пройде ряд тренінгів, консультацій, навчань, міжрегіональних поїздок між учасниками проєктів. На даному етапі команда Доброславської громади чекає фінального рішення комісії.