15 липня — День українських миротворців

Дата: 15.07.2021 08:29

Шановні миротворці!

Історія українських миротворців бере початок з 1992 року, коли на території колишньої Югославії розпочав свою місію 240-й окремий спеціальний батальйон Збройних Сил України. З того часу українські «блакитні шоломи» взяли участь у більше ніж двадцяти міжнародних операціях.

Щиро дякую всім, хто під прапорами ООН та України чесно виконував і продовжує виконувати благородну місію воїнів-миротворців, захищає мир та спокій у «гарячих точках» світу.

З нагоди Міжнародного дня миротворців ООН бажаю причетним військовослужбовцям та ветеранам Збройних Сил міцного здоров’я, миру, злагоди, добробуту та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваші професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                       Людмила Прокопечко