Пленарне засідання чергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання

Дата: 20.07.2021 15:17

Під керівництвом Доброславського селищного голови  Людмили Прокопечко відбулось пленарне засідання чергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання. На порядку денному було розглянуто ряд питань серед яких

• Про хід виконання у І півріччі 2021 року плану соціально – економічного розвитку Доброславської селищної ради  Одеського району Одеської області до 2023 року»
  • Про виконання селищного бюджету Дроброславської селищної ради  за    І півріччя 2021 року.
  • Про внесення змін і доповнень до рішення Доброславської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 39 - VІІІ «Про селищний бюджет Доброславської селищної ради на 2021 рік».

Та ряд земельних питань Доброславської селищної ради.

Також на засіданні сесії Доброславської селищної ради VIII скликання були присутні окрім депутатів селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, Сиротюк Руслан Миколайович – депутат Одеської районної ради Одеської області та заступниця голови Одеської районної ради Одеської області Дєордієва Світлана Михайлівна, яка вручила грамоти голови Одеської районної ради Одеської області Барвіненко Віталія  з нагоди святкування першої річниці створення Одеського району. Грамоти отримали: Рябченко Андрій Романович - учасник бойових дій на Сході України; за вірність Військовій присязі, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та високу громадянську позицію та Шарко Антоніна Віталіївна - мати-героїня.