З Днем Хрещення Київської Русі-України

Дата: 28.07.2021 08:01

Дорога громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня  хрещення Київської Русі-України! В цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я,  довголіття та єднання.
Нехай свято 1033-річчя хрещення Київської Русі послужить відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої України!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                              Людмила Прокопечко