Програма «Сучасний агробізнес Одещини на зустріч молоді»!

Дата: 28.07.2021 13:52

УВАГА!

Важлива інформація!

Одеський благодійний фонд «Шлях до дому» запрошує до участі у Програмі «Сучасний агробізнес Одещини на зустріч молоді»!

Підлітків та молодих людей вразливих категорій віком від 14 до 20 років, а саме: студентів аграрних ліцеїв та коледжів, які є сиротами та вихованцями інтернатів, підлітків з особливими потребами, під опікою або зі складних сімей навчають на курсах основам веденню бізнесу та інноваційним агротехнологіям під керівництвом тренерів та наставників.

Учасники вивчають теорію агропідприємництва, проходять практику на діючих фермерських господарствах різних напрямків під керівництвом менторів, а також отримують соціально-психологічну підтримку. Під час курсів студенти проживають у соціальному гуртожитку ферми ОБФ «Шлях до дому» в селі Лібенталь (Овідіопольський район, Маяківська територіальна громада). Після навчання їм буде надана допомога з влаштування на роботу або започаткування власної справи.

Один навчальний курс триватиме 21 календарний день. Час проведення курсів: червень-жовтень 2021 року.

Документи, що потрібні надати кандидату: заява від батьків/опікунів, медична довідка.

Контактна особа в ОБФ «Шлях до дому»: Пилипенко Тетяна, тел.: (050) 4952076.